• 001
  • 003
  • 002
  • 005
  • 006

Pavla Samcová

pavla samcovaPavla Samcová vystudovala v roce 2013 pedagogickou školu v Mostě, obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Vykonávala pedagogické praxe v mateřských školách a ve školní družině. Jako dobrovolnice se účastnila prodeje charitativních předmětů u nadace Světluška (Pomoc dětem se zrakovým postižením) a Červenobílých dní.

S metodou Marie Montessori se setkala při výuce ve škole. Nyní absolvovala první prožitkový kurz Montessori, ve kterém bude pokračovat. Mezi Pavliny hlavní koníčky patří četba, český jazyk, anglický jazyk a cestování.

Ohodnocení

oceneni pedagoga pavlina samcova

Zdeňka Vildová

zdenka vildovaZdeňka Vildová pracovala jako vedoucí jirkovského Rodinného centra Jonatán, které mimo jiné aktivně rozvíjelo práci s osobami se zdravotním postižením. Zde vedla každodenní aktivity pro maminky s dětmi včetně pravidelného relaxačního cvičení. Za dobu její působnosti se realizovalo mnoho zajímavých projektů, například pravidelné zábavní akce a setkání s rodiči a dětmi. Mezi oblíbené činnosti patřila sportovní odpoledne v bazénu a tělocvičně 2. Základní školy v Jirkově, která podporovala aktivity centra stejně jako město Jirkov.  
V současné době ji čeká studium na  pedagogické škole (obor předškolní a mimoškolní pedagogika) v Berouně.

Zdeňka je oprávněna k poskytování tělovýchovných služeb jako fitness instruktor. Je vdaná a má dvě děti. Mezi její zájmy patří rodina, kreativní práce v její tvořivé dílně a především sport. Ráda si také najde čas na práci na zahradě, víkendové výlety a rodinné sportovní aktivity. V naší školce vede lekce jógy.

Certifikáty

joga pilates zdenka bauerova osvedceni zdenka vildova

Denisa Hanzlíková - ředitelka

denisaDenisa Hanzlíková vystudovala Střední zdravotní školu a Střední pedagogickou školu, obor předškolní a mimoškolní pedagogika v Praze.

V roce 2011 se poprvé setkala s Montessori pedagogikou, která ji nadchla natolik, že se jí začala intenzivně věnovat především u dětí v předškolním věku. Studium ukončila Českým národním diplomem M. Montessori. Jejími hlavními přednostmi jsou láska k dětem, zájem o jejich rozvoj a spokojenost, spolehlivost. Denisa využívá svou kreativitu a zájem o dětské poznávání při mnoha projektech, které připravuje. Její práce ji baví a naplňuje, s nadšením připravuje program zejména v oblasti hudební (vede výuku flétny) a pohybové. Je ředitelkou školky. Má dceru Denisku.
Certifikáty

Certifikát MONTESSORI

montessori denisa hanzlikova

Osvědčení o absolvování vzdělávání pro Ředitele škol a školských zařízení

studium denisa hanzlikova

Pavlína Kratochvílová - jednatelka

kratochvilova fullPavlína Kratochvílová vystudovala Střední pedagogickou školu, obor předškolní pedagogika v Liberci. V roce 2009 se začala věnovat programům vzdělávání dětí v raném věku. Pro Montessori pedagogiku se nadchla v době, kdy hledala vhodný způsob výuky pro svého syna. Pátrání ji dovedlo k důslednému studiu ukončenému Českým národním diplomem M. Montessori a poté i k založení této školky s prvky Montessori. Byla u zrodu Montessori mateřské a základní školy v Jirkově, v srpnu 2012 založila spolu s Denisou Hanzlíkovou a Petrou Šulákovou Montessori - Rodinnou a mateřskou školu, o. p. s. v Chomutově, kde působí jako jednatelka. Pavlíniným cílem je vytvořit optimální prostředí pro rozvoj dětského potenciálu, což v první řadě znamená prostředí, kde se děti cítí šťastně a bezpečně.

V roce 2011 se stala maminkou 4,5letého Daniela, kterého spolu se svou dcerou Michaelou přijaly do pěstounské péče.

Certifikáty

Certifikát MONTESSORI

montessori pavlina kratochvilova

Jiřina Nováková - učitelka

jirina-novakova-full
Jiřina Nováková vystudovala Střední všeobecně vzdělávací školu v Chomutově a Střední pedagogickou školu v Karlových Varech, obor učitelství pro MŠ. Pedagogické činnosti se věnovala čtrnáct let, pak působila jako ředitelka kulturního domu v Jirkově, kde připravovala kromě jiného i program pro děti z mateřských škol. Několik let také podnikala a poté se vrátila k práci s dětmi. Je nakloněná alternativním metodám v této oblasti, nejprve má v plánu se blíže seznámit s metodou Marie Montessori. Absolvovala prožitkový kurz Montessori ve kterém bude pokračovat.
Jiřina Nováková má ráda klasickou poezii, její nejoblíbenější básník je Jiří Orten. Při výchovném vzdělávání dětí klade důraz na mluvené slovo, vymýšlí básničky, veršovánky, rozpočítadla, která využívá při běžných činnostech ve školce. Velký význam pro ni má také hudba, sama hraje na akordeon a klávesy. Říká, že každé dítě má hudební sluch, který je potřeba podporovat a rozvíjet.
clanky-00
podpora-00

Adresa

  • Čelakovského 1017/14
    Chomutov 430 01

Kontakt

  • 608 081 838
  • 606 865 111
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Provoz mateřské školy

Září - Červen 6:30 - 16: 30
Červenec - Srpen Letní provoz

Facebook

Facebook logo